مدرس شوید

دانشجو

دوره های فعال

+

مدرس آنلاین

سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی زبان کلاس ارایه دهنده با کیفیت ترین کلاس آنلاین زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد. آموزش زبان در زبان کلاس بصورت کلاس آنلاین و خودآموز میباشد و این یعنی اینکه دانشجو بدون نیاز به استاد میتواند در هر ساعتی از شبانه روز در کلاسها شرکت نمایند. برعکس آنچه تصور میشود، کلاس آنلاین نه تنها چیزی از کلاس حضوری ندارد بلکه از لحاظ غنی بودن مطالب به مراتب بهتر از کلاس حضوری میباشد. این مساله بخاطر برنامه ریزی صحیح و آموزش بسیار دقیق اساتید میباشد. در ضمن تکرار و تمرین مداوم یکی از برتری های کلاس آنلاین به کلاس حضوری میباشد. مارکت آموزش های آنلاین زبان کلاس پیشرو در ارایه کلاس آنلاین و مجازی شما را دعوت به عصر جدید آموزش مینماید.

مراحل ثبت نام مدرسان

مرحله یک

برای شروع تدریس ابتدا در سایت ثبت ‌نام کنید. نام کاربری و ایمیل معتبر وارد نمایید.

مرحله دو

فرم زیر را پر نمایید و درخواست تدریس دهید. زمینه تدریس و سوابق آموزشی خود را وارد نمایید. نمونه تدریس خود را ارسال نمایید.

مرحله سوم

در صورت درخواست یا رد درخواست ما با شما تماس خواهیم گرفت. تایید یا عدم تایید همواره از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

مرحله چهارم

در صورت تایید درخواست ،بعد از عقد قرارداد کاری مشاورین ما نحوه ایجاد و تولید محتوا را به شما خواهند آموخت و کار شما آغاز می گردد.

ادامه مطلب
group-8

تغییر را شروع کنید

برای تدرس در مجموعه ثبت نام کنید

You have to to fill out this form

Please login to send your request!

همین حالا به جمع دانشجویان و اساتید آموزش های آنلاین زبان کلاس پیوسته و تجربه بهترین کلاس های آنلاین ایران را کسب نمایید.