zaban Class

امکان یادگیری زبان انگلیسی به صورت کاربردی و افزایش اعتماد به نفس زبان آموز نسبت به دانش زبانی خود، اصلی ترین هدف آموزش در طراحی دوره‌های آموزشی است. به منظور ارتقا توانایی‌های گفتاری، نوشتاری، شنیداری زبان آموزان، آموزشگاه پارس سیستم آموزشیSecond Edition) American English File) را محور دوره‌های بزرگسالان خود قرار داده است.

معرفی سیستم آموزشی: American English File یکی از مؤثرترین شیوه های آموزشی انتشارات آکسفورد است که با تکیه بر روش شناسی ارتباطی که مفیدترین روش آموزش زبان های خارجی است در سال ۲۰۱۴ به چاپ رسیده و از سوی British Council مجری آزمون بین المللی آیلتس به عنوان شیوه آموزشی استاندارد برای کسب مهارت های لازم برای کسب یک نمره‌ی قابل قبول در آزمون معرفی شده است. این متد با محور قرار دادن آموزش زبان در بافت ارتباطی و با برخورداری از یک روش منحصر به فرد در آموزش تلفظ انگلیسی امریکایی هدف اصلی خود را تقویت مهارت گفتاری ( Speaking ) زبان آموزان می داند.

این شیوه آموزشی در هر درس قسمت های خاصی را به چهار مهارت اصلی( speaking, listening, reading, writing) اختصاص می دهد. در کنار این چهار مهارت به آموزش گرامر و واژگان نیز پرداخته می شود. زبان آموزان پس از فراگیری هر نکته‌ی گرامری به بخش خاصی از کتاب ارجاع داده می شوند که در حکم بانک تمرین های آن نکته‌ی دستوری است. در کنار این برای هر موضوع مورد بحث در هر فایل که از موضوعات جذاب و به روز انتخاب شده اند بانک ویژه ای برای واژگان در نظر گرفته شده است که زبان آموزان را از مراجعه به کتابهای Vocabulary بی نیاز می کند. بهره گیری از آهنگ های روز در راستای تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان از دیگر نقاط جذاب این شیوه آموزشی است. با وجود اینکه نویسندگان این شیوه توجه ویژه ای معطوف تمام مهارتها نموده اند، اما با اختصاص دادن یک بخش خاص به تمرین تلفظ به سبکی بسیار جذاب، در راستای تقویت مهارت گفتاری کوشش ویژه نموده اند.

از نقاط قوت این شیوه آموزشی که آن را به حق از سایر متدها متمایز می کند توجه نویسندگان به زبان روزمره‌ی انگلیسی است که در قالب آموزش فعلهای دو قسمتی و اصطلاحات روزمره هم در کتاب و هم در لینکهای مطالعه در وب سایت قرار داده شده است. بدین وسیله زبان آموزان قادر خواهند بود زبان انگلیسی را به صورت واقعی بیاموزند و به درستی به کار گیرند و بدین ترتیب در صورت قرار گرفتن در محیط های انگلیسی زبان قادر خواهند بود به خوبی نیازهای ارتباطی خود را برطرف کنند.

شیوه آموزشی American English File با بهره گیری از طرح درسی جامع به طور یکسان به تمامی مهارتها می پردازد و با برخورداری از بانک گرامر و واژگان زبان آموزان را از خرید کتابها و منابع متعدد که گاهی مورد مطالعه هم قرار نمی گیرند بی نیاز می کند. ویدیو های کاربردی و جذاب، آهنگ های به روز، اصطلاحات جالب و کاربردی روزمره، و صفحه آرایی زیبای کتاب همه و همه از نقاط قوت این متد محسوب می شود. شایان ذکر است که لینکهای مطالعه ی کتاب American English File فرصتی فوق العاده برای تکمیل دانش زبان آموزان محسوب می شود. زبان آموزان پس از گذراندن ۶ کتاب فایل از مبتدی تا پیشرفته مطمئن خواهند بود که مهارتهای زبانی لازم را برای شرکت در آزمونهای بین المللی پیشرفته مثل TOEFL یا IELTS را دارا هستند و تنها با گذراندن یک دوره ی کوتاه مدت آموزش مهارتهای IELTS نمره ی قابل قبولی را کسب خواهند کرد.

American English File  با توجه به نیاز‌ها و محدودیت‌های زبان آموزان، برنامه های زمانی زیر برای پذیرش زبان آموزان طراحی شده است.

این دوره متناسب با سطح دانش زبانی هر فرد متغیر است لذا جهت تعیین سطح و مشاوره حتما با ما تماس بگیرید.تعیین سطح آنلاین رایگان و حضوری مستلزم پرداخت نصف شهریه کلاسی می باشد.

سطوح کتاب:

این شیوه آموزشی در ۶ سطح (از Starter تا Advanced) با فراهم کردن تمرین های تعاملی زبان آموزان را از مبتدی‌ترین سطح تا پیشرفته ترین سطح آموزش می دهد. در تمام سطوح زبان آموزان از منابع متعددی خارج از خود کتاب برخوردارند که از مهمترین آنها می توان به وب سایت مجموعه اشاره کرد که گنجینه ای از تمرین های جذاب برای زبان آموزان و معلمان این شیوه محسوب می شود. کتاب کار، سی دی و دی وی دی های این کتاب همه در راستای تمرین بیشتر مهارتها در اختیار زبان آموزان قرار دارند.

مدرس: آقای علی رضا امیری ،  سرکار خانم معصومه نعمتی

 

*تخفیف ویژه دانشجویان و ثبت نام گروهی*

 

 مبلغ پرداختی صرفا هزینه ۵ جلسه می باشد.