دوره آموزش مکالمات کوتاه زبان انگلیسی

این دوره منتخبی از مهمترین مکالمات روزمره زبان انگلیسی در قالب دروس کوتاه ۲ تا ۳ دقیقه ای است که به زبان آموز کمک خواهد نمود تا جملات، عبارات و لغات مورد نیاز در موقعیت های مهم و ضروی را بسیار سریع فرا گیرد. در تمامی این دروس سعی شده تا تمامی موقعیت های روزمره مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد، موقعیت هایی از قبیل خرید کردن، تاکسی گرفتن، سفر رفتن، سلام و احوال پرسی، معرفی کردن، غذا خوردن، مکالمات کاری و بسیاری از موارد دیگر که می توانید لیست آن را در ادامه مطلب مشاهده نمایید

از ویژگی های بسیار مثبت این دوره نگاه هدفمند و کاربردی به حوزه آموزش مکالمات امریکن است، به گونه ای که در انتخاب دروس و مکالمات سعی شده تا در کوتاه ترین زمان ممکن به اصطلاحات و لغات اساسی پرداخته شود تا علاوه بر حفظ ماهیت جذاب تر، سبب یادگیری سریع دروس گردد. تمامی مکالمات توسط افراد انگلیسی زبان بومی (Native) تلفظ گردیده است به همین دلیل این دوره می تواند یک الگو و کلاس درس برای یادگیری و تدریس مباحث مختلف باشد.

لازم به ذکر است که این دوره بر اساس مجموعه انگلیسی در ۲ دقیقه آماده گردیده است که در صورت تمایل میتوانند این مجموعه را بصورت دیجیتال از سایت زبان مدیا خریداری نمایند. در این دوره علاوه بر ترجمه مکالمات و لغات هر مکالمه برابریابی هایی در مکالمات صورت گرفته تا در درک بهتر گفت وگو ها به زبان آموز کمک نماید. در انتها گفت وگوها نیز عبارتهای کاربردی جهت کاربرد در موقعیت های آتی نیز گنجانده شده است.و همچنین جهت افزایش دامنه لغات نیز مدخل های این کلمات در دیکشنری های معتبر جمع اوری و ترجمه گردیده است. که میتوانید نمونه درس را در برنامه درسی این دوره مشاهده فرمایید.

 

هفته اول

1
۰۳ – درس یک – صحبت کردن در مورد اهنگ
2:46 دقیقه
2
۰۳ – درس دو – معرفی خود به انگلیسی
1:49 دقیقه
3
۰۳ – درس سه – در رستوران
1:54 دقیقه

هفته دوم

1
۰۳ – درس چهار – در بانک
2:39 ثانیه
2
۰۳ – درس پنج – در لوازم تحریر فروشی
2:31 ثانیه

دوره بصورت خودخوان می باشد

دروس بصورت هفتگی و هر هفته دو جلسه آماده و بارگزاری می گردد.

اولین نفری باش که یک نظر اضافه می کنه.

Please, login to leave a review
افزودن به لیست دلخواه
ثبت نام شده: 2 دانش آموز
مدت زمان: 20 جلسه
سخنرانی ها: 5
ویدئو: منندرج در برنامه درسی
سطح دوره: متوسط