آموزش عبارات پرکاربرد زبان انگلیسی

توضیحات دوره آموزشی

این دوره آموزشی مناسب سطح های A1 – A2 مطابق سطح بندی آموزشی زبان آموزان زبان انگلیسی شورای آموزشی اروپا می باشد. در این دوره که براساس کتاب Illustrated Everyday Expressions می باشد حدود ۳۰۰ اصطلاح و عبارت جدید به زبان آموزان اموزش داده می شود . این کتاب با دسته بندی کلمات در موقعیتهای مختلف نیاز های روزمره یادگیرنده را در جهت تولید مکالمات و ساختارهای گفتاری و نگارشی برطرف می نماید..هر درس دارای یک داستان و تمارینی جهت تقویت درس می باشد.در این دوره آموزش عبارات به صورت الفبایی است و در ابتدای هر درس لیست ۲۰ عبارت و اصطلاح تدریس قرار داده می شود.در هر درست عبارات با تعریف های ساده جهت تسریع یادگیری قرار داده شده است.در این تعاریف ممکن است ابتدایی ترین توضیح یا مترادف هایی جهت انتقال بهتر اطلاعات داده شود. بعد از هر توضیح مثالهای به همراه اصطلاحات و مکالمه کوتاهی جهت استفاده موثر از این عبارات قرار دارد. همچنین برای هر اصطلاح تصویری به همرا توضیح نیز گنجانیده شده است تا این یادگیری بهتر صورت بپذیرد

 

هدف دوره

هدف این دوره آموزشی تدریس اصطلاحات و عباراتهای رایج در زبان انگلیسی از طریق مثالهای طنزآمیز و تصاویر می باشد.در این دوره سعی می شود تا زبان آموزان هم با تفریح و هم با ایجاد شور و علاقه در معرض هر اصطلاح قرار بگیرند تا روند یادگیری بصورت غیر ارادی صورت بپذیرد تا بتوانند در مکالمات آتی خود هر عبارت را در متون مختلف استفاده کنند.

 

الزامات دوره

  • شرکت در پرسش و پاسخ درسی
  • شرکت در آزمون های انلاین و تکالیف ارسالی
  • یادگیری لغات و ترکیب های آموزش در هر درس
  • حل تمارین و پاسخ به فعالیت های درسی

مخاطبان هدف چیست؟

  • زبان آموزان سطح A 1 و سطح A 2
  • کلیه دانش اموزان مدارس از پایه هفتم و هشتم و …
  • کلیه زبان آموزان
  • کلیه زبان اموزانی که احساس می کنند در استفاده از کلمات در نگارش و مکالمات روزمره خود دچار خلل و ضعف های پایه ای هستند میتوانند در این دوره شرکت نمایند. این دوره در سه ترم آموزشی و هر ترم ۲۰ درس می باشد. و هر ترم آزمون های میان ترم وپایان ترم و کویز های تکمیل را داراست.
هیچ اطلاعیه ای در این لحظه وجود ندارد

اولین نفری باش که یک نظر اضافه می کنه.

Please, login to leave a review
افزودن به لیست دلخواه
ثبت نام شده: -1 دانش آموز
سطح دوره: متوسط